(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Велотренажер: користь та шкода велотренажера для чоловіків та жі

Велотренажер: користь та шкода велотренажера для чоловіків та жі

Користь велотренажера

Велосипед-тренажер– один з найпопулярніших та затребуваних різновидів обладнання для тренувань. Про користь тренувань на такому девайсі говорять усі – і професійні тренери, і любителі, які роблять перші кроки у спорті. Чим корисний велосипед-тренажер?


Велотренажер: користь та шкода для здоров'я

Заняття на тренажері-велосипеді сприяють зміцненню здоров'я – цей факт відомий багатьом. У чому саме полягають переваги і чи шкода від регулярних тренувань?

Велотренажер, який використовує в постійному режимі, користь очевидна:

  • Краса та сила ніг. Причому, вплив на всі групи ножних м'язів – сідничні, литкові, м'язи стегна. Задіяно також поперековий відділ мускулатури. Результат при регулярних тренуваннях стає помітним вже через кілька хвилин - в ногах з'являється легкість, збільшується витривалість, форма сідниць, литок набуває красивих обрисів. При цьому збільшується рухливість суглобів, активність. Підтягнуті ніжки та прокачані сідниці – мрія кожної жінки. Кардіотренажер допоможе її втілити у реальність.
  • Корисність для дихальної та кровоносної систем. Заняття на кардіотренажері сприяють зміцненню легень, судин, збільшують витривалість, оптимізують роботу внутрішніх органів.
  • Користь для ваги та форм. Як і інші тренування в регулярному режимі, використання велотренажера допомагає спалити надлишки калорій і скинути вагу, надати тілу привабливої форми, спалити жир. Через деякий час після початку тренувань результат стане явним та помітним не лише за цифрами на терезах.
  • Позитивний вплив на репродуктивну систему. Інтенсивне обертання педалей тягне у себе істотне поліпшення кровообігу органів малого таза. Як для чоловіків, так і для жінок такі зміни виявляються максимально корисними. Це – відмінна профілактика проблем в інтимній сфері, дітонародження.

Чи можуть тренування завдати здоров'ю шкоди? Насамперед слід розуміти, що є низка протипоказань, при яких тренування не рекомендуються лікарями. До них можна віднести наявність різних захворювань серця, остеохондрозу, артрозу, міжхребцевої грижі, бронхіальної астми, сильного варикозу. Навантаження у разі протипоказані.

Крім явних протипоказань, є ще кілька умов, що дозволяють отримати від тренувань тільки користь. До них належить:

  • вибір правильної програми тренувань, що відповідає фізичним даним спортсмена;
  • суворе дотримання тренувального режиму, що не допускає навантажень;
  • використання спеціальних комплексів, що розігрівають перед початком тренувань.
  • Найчастіше вибір на користь тренажера-велосипеда роблять дівчата.

Велотренажер: користь для жінок

Заняття на велотренажері благотворно впливають на весь організм жінки. Тренування допомагають:

  • збільшити обсяг легенів та налагодити роботу дихальної системи, що важливо для дівчат, які ведуть активний спосіб життя;
  • запобігти інфарктам та тахікардії;
  • знизити ризик отримання травм судин, крихкість яких збільшується через неправильний спосіб життя, харчування;
  • зміцнити імунітет, що сприяє збільшенню працездатності та підвищенню тонусу організму в цілому.

Заняття – чудовий спосіб покращити здоров'я.


Для отримання користі без шкоди подумайте про безпеку

Для того, щоб заняття на тренажері дійсно виявилися корисними і не завдали шкоди, необхідно підійти до організації тренувального режиму «з розумом»:

  • перед початком занять відвідайте лікаря для того, щоб переконатися – проблем зі здоров'ям та протипоказань до використання велотренажера немає;
  • для розробки програми тренувань та підбору режиму найкраще звернутися до фахівця – професійного тренера чи спортивного лікаря;
  • у разі поганого самопочуття краще пропустити заняття, не намагаючись «стрибнути» вище за свої можливості;
  • ніколи не слід допускати перевантажень - це може призвести до отримання травм та тривалого лікування та відновлення.
  • Підберіть зручну форму для тренувань, займайтеся лише після розігріву. За дотримання цих нескладних правил користь буде очевидною, а шкода – виключена.