(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Бігові доріжки


 -15%
Акція
+ Подарунок

Бігова доріжка Vigor mt20

МТ20

  7 999 грн

  6 899 грн

0

 •  Вага користувача: 100 кг
 •  Кут нахилу: Ні

Бігова доріжка InSPORTline Sprynkl

4600-08

  13 500 грн

0

 •  Вага користувача: 100
 •  Кут нахилу: Фіксований 9*
  -8%
Акція
+ Подарунок

Бігова доріжка FitLogic T102E

T102E

  14 490 грн

  13 621 грн

0

 •  Вага користувача: 90 кг
 •  Кут нахилу: Ні
 •  Потужність двигуна: 1.5 к.с (2 к. с. пікова)

Бігова доріжка RN WiCiGer H0208

H0208

  14 120 грн

0

 •  Вага користувача: 100 кг
 •  Кут нахилу: ні
 •  Потужність двигуна: 1,5 л.с

Бігова доріжка EnergyFIT 510T

510T

  14 899 грн

2

 •  Вага користувача: 100 кг
 •  Кут нахилу: ні

Бігова доріжка Fit-On Home Run

5121-08

  14 899 грн

0

 •  Вага користувача: До 100 кг
 •  Кут нахилу: 3 положення

Бігова доріжка OMA Fitness 1010EB Ultra Slim

1010EB Ultra Slim

  15 199 грн

2

 •  Вага користувача: 120 кг
 •  Потужність двигуна: 1,75 л.с.

Бігова доріжка HMS H0058

H0058

  16 200 грн

0

 •  Вага користувача: 120 кг
 •  Кут нахилу: ні
 •  Потужність двигуна: 1.5 л.с. (пікова 3.0 л.с.)

Бігова доріжка GYMTEK XT400

8253-01

  16 888 грн

0

 •  Вага користувача: 110 кг
 •  Кут нахилу: Ні
 •  Потужність двигуна: 1.5 к.с.

Бігова доріжка EnergyFIT 510D з вібромасажером

510D с вибромассажером

  16 899 грн

0

 •  Вага користувача: 100 кг
 •  Кут нахилу: Електричний
 -15%
Акція

Бігова доріжка InterFit TS4 K340F

TS4 K340F

  20 738 грн

  17 899 грн

0

 •  Вага користувача: 100 кг
 •  Кут нахилу: Електрична 0-15 °
 •  Потужність двигуна: 1.5 л.с. (пікова 2.5 л.с.)

Бігова доріжка InSPORTline Excel Run

5132-08

  17 960 грн

0

 •  Вага користувача: 100
 •  Кут нахилу: 2 рівні
Показано 1 по 12 з 563 (Всього сторінок 47)

Наукою та практикою доведено, що біг зміцнює дихальну та серцево-судинну систему, стимулює активний процес ліполізу, прискорює метаболізм, підвищує витривалість та задіює практично всі групи м'язів. Саме тому перед початком будь-якого тренування вдома або в залі як швидке та ефективне розігрів використовуються бігові доріжки.

Що таке бігова доріжка?

Це стаціонарний кардіотренажер, що повністю імітує біг на відкритому просторі. На мінімальних швидкостях тренажер можна використовувати для спортивної ходьби, наприклад під час реабілітації або підтримки активності людям похилого віку. На максималкахдоріжки для бігу- це чудова альтернатива забігу на великі дистанції, на швидкість та витривалість.


Конфігурації більшості тренажерів дозволяють гнучко підлаштовуватися під конкретний вид навантаження, розминка, ходьба або пробіжка. Для цього існують такі опції, як зміна кута нахилу полотна та контролер швидкості його руху, датчик вимірювання пульсу та вбудовані програми тренувань.

Каталог доріжок для бігу

Умовно всі кардіо доріжки поділяються на два типи:


 • Персональні (або домашні) – зручні для комфортного домашнього тренування. Головні переваги – невелика вага, компактний розмір, вигідна вартість;
 • Професійні - використовуються у фітнес-клубах, спортивних та оздоровчих центрах. Головні переваги - стійкі та витривалі, тривалий гарантійний період.

 • Це важлива, але не єдина відмінність, від якої залежитьціна бігових доріжок у Києві, Харкові, Дніпропетровськута інших обласних центрах.


  Не менш важлива відмінність - це тип приводу тренажера:


 • Механічні доріжки працюють під впливом фізичного зусилля, де швидкість руху полотна залежить від швидкості руху ніг користувача. Таких тренажерів залишилося дуже мало, вони практично пішли з ринку спортивної техніки. Головна перевага - низька вартість, що не вимагає витрат електроенергії. Але є ризик травмування, тому що в цьому тренажері йде велике навантаження на колінні суглоби та хребет;
 • Магнітні доріжки є удосконаленим прототипом механічних доріжок, в якому опір створюється за допомогою магнітів. Це забезпечує плавність ходу полотна та системи гальмування. Головна перевага - невисока вартість та підвищений (порівняно з механічним аналогом) рівень безпеки тренування;
 • Електричні доріжки - наводяться під впливом сили струму, вимагають підключення до електромережі. Швидкість руху полотна контролюється двигуном. Високий рівень амортизації. Наявність інтегрованих програм тренувань. Дисплей із відображенням показників ефективності тренування. Найпоширеніший варіант для дому та спортивного клубу. Головна перевага – підвищений комфорт тренувань, наявність додаткових функцій, великий вибір моделей.

 • Порада:рекомендуємо звернути увагу набігові доріжки зі знижкоювід OMA-Fitness, Fitlogic, Spirit, HouseFit, Horizon fitness. Вони стійкі та комфортні, ідеально підходять для безпечної пробіжки або спортивної ходьби в домашніх умовах чи спортивних та реабілітаційних центрах. Можлива оплата на виплат.

  Як вибрати бігову доріжку?

  У цьому розділі ми докладно розглянемо, які критерії відбору, чи існують ризики в бажаннікупити бігову доріжку в Україні недорогота як їх уникнути.


  Основні параметри вибору:


  Вага користувача


  У домашніх бігових тренажерів максимально допустима вага користувача коливається від 90 кг до 130 кг. Професійна доріжка витримує від 130 до 230 кг, тому на ній можуть займатися люди з великим обсягом м'язової маси (наприклад, бодібілдери), а також люди з надмірною вагою.


  Порада:Якщо Вам потрібний недорогий, але стійкий домашній тренажер, вибирайте той, у якого власна вага перевищує 50-70 кг. Наприклад, FitLogic Journey T1402B поєднує в собі стильний, нестаріючий дизайн, стійкість (62 кг) і витривалість (120 кг ваги користувача). Легко пересувається з допомогою роликів.


  Потужність двигуна


  Чим вища потужність двигуна, тим вища швидкість і плавність ходу полотна. Розрізняють робочу та пікову потужність. Робоча потужність показує, скільки кінських сил витрачається при постійному бігу, а пікова - при максимальних навантаженнях. Особливу увагу слід приділити показнику робочої потужності двигуна. Ідеально, якщо він дорівнюватиме 2 і вище.


  Довжина та ширина полотна


  Розмір полотна для бігу впливає комфорт тренування. Щоб вона пройшла вдало, необхідно мати крайовий запас по довжині та ширині. Найзручнішебігову доріжку купити у Дніпрівиходячи з таких параметрів як: зростання користувача, довжина кроку та манера бігу. Нижче наведено таблицю, керуючись якою Ви зможете підібрати максимально комфортну доріжку. Для спортивних клубів та фітнес залів рекомендується вибирати тренажери із шириною полотна від 45 см та довжиною від 140 см.
  Амортизація


  Чим вище амортизація при бігу, тим комфортніше та безпечніше тренування. Максимальне пом'якшення при дотику стопи з полотном забезпечується за рахунок товщини самого полотна (чим щільніше, тим краще) та міцності деки (розташована під полотном і приводить його в дію). Але це ще не все: деякідоріжки для ходьбита бігув Україніоснащені пом'якшувальними повітряними камерами та еластомірами. Відповідно, чим краще розвинена система амортизації, тим легший і безпечніший біг.


  Порада:якщо є можливість перевірити рівень амортизації, спробуйте пройтися, пострибати або пробігтися по полотну. При цьому Ви не повинні відчувати сильну віддачу на колінні суглоби та стопи.


  Кут нахилу полотна


  Біг під гірку підвищує складність тренування, зміцнює м'язи ніг, сприяє більшій витраті енергії. Можна, можливобігову доріжку купити у Харковіяк із регулюванням кута нахилу, так і без. Усього існує 3 варіанти:


  • без регулювання - максимально прості доріжки, що імітують біг прямою поверхнею;
  • механічне регулювання - дозволяє вручну змінювати положення полотна (до 5°) за допомогою перенесення штиря в один з кількох отворів (технічно не дуже зручно, оскільки доведеться перериватися зміну положення полотна);
  • електрична – автоматично змінює кут нахилу полотна (до 15-20°) шляхом натискання на кнопки або вибору спеціальної програми (біг по горбистій місцевості);


  Даний параметр важливий для покращення техніки бігу та підвищення енерговитрат під час пробіжки, але, по суті, не є обов'язковим.


  Робоча консоль


  У найпростіших і недорогих моделях встановлений монохромний дисплей, що відображає найважливіші параметри: час тренування, витрата ккал, пульс, відстань, швидкість бігу. На практиці цього мінімуму цілком вистачає, особливо в ситуації, коли требакупити доріжку для бігу недорого: перевагу краще віддати на користь практичності та витривалості двигуна.


  У тих моделях, що дорожче, спектр можливостей ширший: є гарячі кнопки на рукояті для швидкого перемикання параметрів, РК-дисплей, підстаканник, підставка під телефон, аудіосистема з роз'ємом для навушників, вентиляція, кардіодатчик, ролики для транспортування та ін.


  Запитання: скільки коштує бігові доріжкиз розширеною робочою панеллю?


  Відповідь:ціновий діапазон починається від 7 000 грн. і прагне до 500 000 грн. Такий розкид обґрунтований типом/видом та брендом доріжок. Золотою серединою якість/ціна є, наприклад,Spirit Esprit XT-185.16. Тут є 6 вбудованих програм тренувань, дисплей з кнопками управління, підставки для води та гаджетів, датчики на рукояті для пульсозалежних програм.


  Програми тренувань


  Що більше вбудованих програм тренувань, то вищеціна на доріжки для ходьбита бігу.Користьполягає в тому, що не потрібно самостійно контролювати швидкість, темп і кут нахилу полотна – програма робить це автоматично, необхідно лише підлаштовуватись.


  Порада: так, інтервальний біг ефективніший для схуднення та підтримки фігури в тонусі, ніж біг в однаковому темпі та на однаковій швидкості. Але, навряд чи знадобляться всі 30 програм (5-7 вбудованих і 2-3 користувальницьких цілком достатньо). Тому, якщо Вам потрібнобігову доріжку купити в Одесі, Києвіабо будь-якому іншому місті-мільйоннику не за всі гроші світу, то можна спокійно відмовитися від великої кількості програм на користь, наприклад, покращеної системи амортизації.

  Користь занять на бігових доріжках

  Підбиваючи підсумки, хочеться відзначити, що заняття на бігових кардіотренажерах несуть масу переваг:


  • поліпшення роботи серцево-судинної та дихальної системи;
  • зміцнення м'язового корсету;
  • прискорення метаболізму;
  • схуднення;
  • підвищення сили та витривалості;
  • зміцнення суглобів (при правильному бігу та поступовому збільшенні навантаження);
  • бадьорість протягом дня;
  • міцний сон.


  Не забувайте про правильне дихання під час тренування та пийте чисту воду (за потребою). Дотримуйтесь приблизно такої схеми:


 • Розігрів (ходьба або легкий біг) – 5-10 хвилин;
 • Біг (основна частина) – 10-30 хвилин (залежно від фізичної підготовки);
 • Прискорення (максимальне навантаження) – 5-10 хвилин;
 • Затримка (легкий біг) – 5-10 хвилин.

 • Бажаємо Вам здоров'я, гарного настрою та вдалих покупок!