(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Спідмінтони


Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Спідмінтон(з англ. speed badminton) - швидкісний різновид бадмінтону, головна відмінність якого полягає у відсутності сітки та унікальності інструментарію (ракетки та волана). Гра поєднує основні елементи бадмінтону, сквошу і великого тенісу.


У класичнийнабір для спідмінтону входить 2 ракетки і мінімум 2-3 воланчики. Додатково можна придбати підсвічування для воланів і обтяжуюче кільце проти вітру.

Воланчики для спідмінтону

Воланчик у спідмінтоні називається спідер: він більш важкий і короткий, що дозволяє розвивати швидкість до 290 км/год.


Розглянемо 4 основні види спідерів:


  • червоний (match speeder) – призначений для турнірів у дорослій віковій категорії;
  • зелений напівпрозорий (night speeder) – флуоресцентний воланчик для гри у темний час доби;
  • жовтий (fun speeder) – підходить для дітей та новачків, максимальна швидкість польоту до 260 км/год;
  • червоно-зелений (cross speeder) - спідер для гри просто неба.


Під час гри на відкритому повітрі у вітряну погоду рекомендуємо придбати спеціальне вітрове кільце, яке додасть ваги волану і дозволить йому літати по спрямованій траєкторії.


Ціна на набір для спідмінтону буде вищим, якщо туди додати пару спеціальних воланів, в які вставляються флуоресцентні колби (спалахи). Вони забезпечать підсвічування волана протягом 2-3 годин.


У дорожчих наборах вітрове кільце та спалахи йдуть у комплекті.

Ракетки

Ракетки для спідмінтону більш легкі та маневрені порівняно з ракетками для бадмінтону. Вони мають укорочену ручку (до 61 см) і важать близько 110-170 г. Зовні вони більше схожі на ракетки для гри у сквош.


При виборі ракетки зверніть увагу на такі характеристики:


Матеріал


Базові моделі виготовляють із дерева, сталі або алюмінію. Вони недорогі та міцні. Добре підійдуть для новачка.

Для гравця-аматора рекомендуємо придивитися до ракеток, зроблених з карбону у поєднанні з алюмінієвим або титановим сплавом. Їх плюс у легкості та маневреності, але поводитися з такою ракеткою потрібно дбайливо.


Чистий графіт або композитний матеріал використовують для створення ракеток для просунутого користувача. Вони легкі, гнучкі та міцні.


Вага


Важкі ракетки роблять удар чіткішим, легені дозволяють краще маневрувати під час гри.


Натяг струн


Слабкий натяг 8-9 кг підійде новачкам, поки вони ще не мають навичок гри. При посиленні до 11-12 кг посилюється основний атакуючий удар та покращується контроль волана.


При натягу до 13-15 кг зменшується час контакту ракетки з воланом і сила удару починає падати, хоча контроль продовжує зростати. Професіонали вміють використовувати це у грі, а ось новачкам та любителям проблематично грати ракетками з таким натягом.


Зверніть увагу:на перший погляд може здатися, що немає принципової різниці, якою ракеткою грати. Проте фахівці рекомендують купити набір для спідмінтону у Києві з урахуванням специфіки гри та всіх тонкощів. Грати у швидкісний бадмінтон із правильною спортивною атрибутикою набагато зручніше, ніж пристосовуватися до того, що є.

Набір для спідмінтону: все із собою!

Спідмінтон - досить новий різновид ракетної гри, тому на даний момент не існує жорстких критеріїв щодо вибору інвентарю. Саме з цим пов'язаний той факт, що атрибутика продається набором і немає можливості підібрати ракетки чи спідери окремо.


Останнім часом, щоправда, з'явилася класифікація спідеров:


  • FUN – для розваги;
  • MATCH – для змагання;
  • NIGHT – для гри в темряві.


Що стосується ракеток, то найбільш поширені на сьогодні 3 види: алюмінієві, графітові та кевларові. За розміром та формою вони практично ідентичні з ракетками для сквошу.


Для зручності зберігання та транспортування більшість наборів йде із сумкою-чохлом.

Правила гри

Гра може проходити як просто неба, так і в приміщенні. Поле для гри умовно ділиться на 2 або 4 квадрати (як розмітка підійдуть конуси), кожна зі сторін якого дорівнює 5,5 м. Відстань між квадратами 12,8 м. Кожен гравець займає свій квадрат.


Мета гри – відбити воланчик так, щоб він упав на поле супротивника. При цьому грати можна будь-де і коли завгодно. Для цього не знадобиться ні сітка, ні спеціальне поле для гри, ні тиха безвітряна погода, ні денне світло.


Вибирайте якісні ракетки та волани у нашому інтернет-магазині та станьте найкращим гравцем у швидкісному бадмінтоні у Вашому місті!