(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Скейтборди


Показано 1 по 12 з 58 (Всього сторінок 5)

Вибираємо скейтборд: на що звернути увагу

Скейти (або скейтборди) – довгасті дошки на коліщатках, призначені для класичного чи екстремального катання. Скейту вже понад 4 десятки років і за цей час традиційна модель істотно перетворилася. Сьогодні скейти продаються не тільки в стильному трендовому дизайні, але й у різноманітних видах. Розрізняються вони, як правило, довжиною дошки, її формою та типом коліс.

Які бувають скейтборди

Стандартний скейт має три основні частини конструкції – дошка, підвіска, колеса. Останні дві практично однакові всім варіантів модифікацій. А ось форма та розмір дошки можуть сильно відрізнятися.

Від конструкційних особливостей дошки залежить:

  • швидкість руху скейту – чим довша дошка, тим вища швидкість її переміщення, чим жорсткіша поверхня – тим швидше їде скейт;
  • маневреність - на коротких дошках набагато зручніше виконувати різні трюки;
  • стійкість – цей параметр варіюється залежно від вигину дошки (деякі моделі дуже рівні, без найменших вигинів).

Для виробництва скейтів найчастіше використовують деревину клена. Але це – класика. Сучасні дитячі моделі нерідко роблять із пластмаси. Вона легка, недорога, не менш міцна. Дорогі та рідкісні моделі виготовляються зі скловолокна. Але спортсмени, як правило, вибирають саме класику - дерев'яні платформи на коліщатках.

Яким може бути скейт? Варіантів багато:

  • класичні моделі (олдскул або фрістайл);
  • сучасні моделі (фріборд, лонгборд, ховерборд);
  • некласичні моделі (стрітборд, вейвборд, ріпстик, стауборд, маунтінборд, круїзер, пенні).

Остання категорія – некласичні скейтборди, призначена для трюкацтва та підкорення різних поверхонь. Наприклад, маунтінборд стане в нагоді для їзди по пересіченій місцевості, а на круїзері з м'якими колесами зручно відпочивати на паркових доріжках.

Якщо ви тільки починаєте навчання їзді на скейті – оберіть класичну модель з великою довжиною дошки та великими м'якими колесами. Такий снаряд буде найбільш стійким і допоможе набути впевненості. Зі зростанням навичок можна ускладнювати і завдання, набуваючи нових моделей для виконання трюків або швидкісної їзди.

Скейти в інтернет-магазині Orbitreki

Бажаєте купити якісний та гарантовано надійний скейт? Вивчіть пропозиції на сторінках онлайн-магазину Orbitreki. Для вас широкий вибір сучасних моделей скейтів на будь-який смак за різною ціною. Доставка по всій Україні. Оплата - зручним для вас способом. Допомога консультантів – безкоштовна, інформативна та доступна у будь-який час.