(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Отзывы

Орбітреки

Орбітрек – це аеробний кардіотренажер з функціями степера, велотренажера та бігової доріжки. Його також називають "еліптичним тренажером" або "еліпсоїдом" за рахунок особливої ​​траєкторії руху платформи, що нагадує еліпс. Він тренує серцево-судинну та дихальну систему, розвиває різні групи м'язів, допомагає підтримувати красу та здоров'я тіла людини. Заняття на тренажері імітують:

  • спортивну ходьбу
  • їзду на велосипеді
  • веслування
  • ходьбу на лижах
Орбітреки комфортні та безпечні для колінно-ліктьових суглобів та спини, а основне навантаження перерозподіляється плавно та рівномірно.

Сфера застосування: будинок, спортзал, фітнес-клуб, професійна підготовка спортсменів до змагань (вони використовують його для розігріву перед силовим тренуванням або як основний вид кардіонавантаження).

Кардіотренажер орбітрек спалює калорії, допомагає зміцнити плечовий пояс, спину, ноги, руки та сідниці.

 

Каталог орбітреков

Перш, ніж купити орбітрек, давайте розберемося в його характеристиках і можливостях. Усі моделі можна розділити на два типи: для домашніх тренувань та професійного спорту.
Кожна з категорій має переваги. Перші – легкі, компактні та недорогі; другі навпаки - дорожчі і габаритніші, зате витриваліші.

Порада: для організації домашніх тренувань або відкриття фітнес-клубу познайомтеся з виробниками спортивного спорядження OMA-Fitness, NordicTrack, Horizon Fitness, Euro Fit, Spirit, щоб тренування були по-справжньому комфортними та результативними.

Наприклад, еліпсоїд OMA Fitness SMART E50 з електромагнітним типом навантаження – ідеальний для дому чи невеликого спортзалу. Має просту навігацію та 8 рівнів складності.

А тепер зверніть увагу на тип приводу:

  • Механічний (ремінний) - наводиться в рух шляхом механічної дії на платформу. Легко зупиняється, оскільки немає інерції. Досить шумний і не дуже стійкий;
  • Магнітний - стартує під впливом магнітів, які по черзі рухаються до маховика (приводу), створюючи при цьому інерційне поле. Він плавно завершує рух, комфортний і, на відміну від попередника, не створює фоновий шум;
  • Електромагнітний - в цілому принцип роботи такий же, як і у магнітного. За невеликим винятком: запускається під впливом сили струму, тому поблизу має бути джерело живлення.
Ціновий діапазон професійного електромагнітного орбитрека в середньому складає 200 000 - 250 000 грн і вище. Тоді як механічні тренажери для квартири чи приватного будинку коштують недорого від 5 000 грн. Тип приводу - одна з основних характеристик цього тренажера, що істотно впливає на вартість.

Як вибрати орбітрек - основні критерії

1. Позиція приводу:

  • Передня - поширена переважно в моделях професійного типу. Таке положення маховика забезпечує тренажеру стійкість, конструкція не ускладнює рухів;
  • Задня - зустрічається частіше в недорогих домашніх тренажерах;
  • 2в1 - маховик розташовується посередині над сидінням, яке можна регулювати по висоті. Ця модель нагадує велотренажер і досить компактна.

2. Вага маховика

Тяжкість цього елементу впливає на стійкість і потужність тренажера. Людям з великим об'ємом м'язової маси потрібен важковаговий маховик (від 20-30 кг і вище), щоб урівноважити конструкцію. У інших випадках можна розглядати моделі з крутнем вагою 5-15 кг

3. Вага користувача

Професійні орбитреки в Україні легко відрізнити від нефахових по їх вантажопідйомних можливостях. Чим більше вагова категорія, тим якісніше і дорожче тренажер.

Порада: у домашніх еліпсоїдів максимально допустима вага до 100 кг, напівпрофесіонали здатні витримати до 150 кг, а професіонали – до 250. Орієнтуйтеся на власну вагу. Для фітнес-залу вибирайте тренажери максимальної витривалості. Наприклад, електромагнітний задньопривідний OMA Fitness SMART E52 з ваговою категорією до 150 кг, який можна купити зі знижкою у Києві.
 

4. Довжина кроку

Це величина між початковою та кінцевою точкою руху платформи.

Порада: цей параметр розраховується індивідуально, виходячи зі зростання людини. Наприклад, довжина кроку від 40 см комфортна високим людям зростом від 180 см. Для тих, чий зріст нижче 170 см зручний крок 25-35 см. Універсальним стане варіант із підстроюванням даного параметра. Щоб розрахувати свій Q-фактор, скористайтесь таблицею


Зріст

Довжина кроку (min)

Рекомендована
довжина кроку

155

30

від 45

155 - 160

33

від 45

160 - 165

34

від 45

165 - 170

35

від 45

170 - 175

37

від 45

175 - 180

38

від 46

180 - 185

40

від 47

185 - 190

45

від 50

190 - 195

47

від 50

від 200

50

від 53


5. Q – фактор

Це відстань між стопами. Воно має бути не надто маленьким, щоб не виникало тертя в області колін, і не надто великим, щоб не довелося займатися в неприродній позі з широко розставленими ногами.

6. Тип живлення

  • Від батареї - зручний, мобільний, проте необхідно подбати про зарядку заздалегідь, щоб не довелося переривати тренування через батарею, що «сіла». Проте можна займатися навіть на вулиці, наприклад, у дворі будинку.
  • Від електромережі – практичніший варіант, проте необхідно мати поблизу розетку або перехідник. Загалом можна займатися добу безперервно, не турбуючись про «зарядку».
7.   Керування

  • Ручне – для регулювання ступеня навантаження доведеться повернути важіль вручну. Старо як світ, проте завжди працює.
  • Кнопкове – переважно електромагнітні моделі, які мають монохромний дисплей. Усього за мінімумом, зате немає абсолютно марних функцій.
  • Сенсорне – найдорожчі та «наворочені моделі» оснащені LCD – дисплеєм з безліччю рівнів навантаження та додаткових налаштувань та програм. В основному для сучасних користувачів.


Порада: 1. Щоб отримати максимум задоволення від заняття, вибирайте моделі з монітором, щоб відстежувати параметри (пульс, пройдені кілометри, швидкість тощо). 2. Різноманітність додаткових програм потрібна тим, хто хоче опрацювати певну групу м'язів. Для нормальної кардіотренування цілком достатньо кількох режимів (3-5). Тому не поспішайте переплачувати за функції, які не потрібні. 

8. Програми та функції

  • Функції (пульсометр, швидкість кроку, пройдена відстань, час тренування, кількість спалених ккал тощо)
  • Програми тренувань (фітнес-програми, програми для схуднення, програми швидкого старту, безперервного контролю пульсу та ін.)

Наявність додаткових опцій дозволяє максимально гнучко налаштувати параметри тренування та швидко досягти бажаного результату. Але ціна на орбітреки різко зростає за наявності широкого функціоналу. Якщо цікаво, скільки коштує такий тренажер з усією необхідною начинкою, зверніть увагу на електромагнітні моделі.

9. Надбудова технічних параметрів

Можливість відрегулювати довжину кроку, положення рукояті та платформи дозволяє опрацювати різні групи м'язів, ускладнити тренування, створюючи ефект підйому в гору, задіяти м'язи, які були пасивні раніше.
У більшості великих міст, таких як Харків або Дніпропетровськ, ціна кардіотренажера «орбітрек» залежить від ряду вищеперелічених параметрів і бренду. У нас можна знайти спортивну техніку найкращих іноземних компаній, таких як EcoFit, FitLogic, Horizon Fitness, HouseFit, NordicTrack, OMA-Fitness та багато інших.

Користь занять на орбітреці

  • Тренує дихальну та серцево-судинну систему;
  • Дозволяє прокачати понад 200 груп м'язів;
  • Допомагає схуднути та привести тіло в тонус.

Немає чітких обмежень за віком та не потребує спеціальної фізичної підготовки. Крім того, заняття на еліптичному тренажері показані людям похилого віку для підтримки фізичної активності; та людям, які змушені проходити реабілітацію після перенесених захворювань та травм.