(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Аерохокеї


Показано 1 по 12 з 22 (Всього сторінок 2)

Настільний аерохокей - це рухлива гра на спритність, координацію та стратегічне мислення, розрахована на двох чи команду гравців. Також можна грати самостійно, відпрацьовуючи техніку. Головні деталі - це ігрове поле (стіл), шайба та 2 біти. Розрізняють домашні та комерційні аерохокеї. Про їх особливості та можливості розповімо нижче.

Ігрове поле в аерохокеї

Поле для аерохокею являє собою майданчик прямокутної форми з прямими або закругленими кутами. Його виготовляють із міцного ламінованого МДФ/ДСП або пластику.


На полі є перфорація, якою подається повітряна хвиля. Чим більше отворів має аерохокей і чим вони дрібніші, тим легше і рівномірніше ковзає шайба.


На аерохокей наноситься розмітка, аналогічна розмітці у справжньому хокеї. Зазвичай це лінії, розташовані поперек довжини, які ділять поле на 5 зон: 2 зони захисту, 2 нейтральні зони та 1 центральна для атаки.


По всьому периметру поля є борти, які захищають шайбу від вильоту і забезпечують їй кращий відскок, тим самим підвищуючи динаміку гри.

Розмір столу в аерохокеї

Розмір столу еквівалентний його довжині і зазвичай вимірюється у футах (1 фут = 30,48 див). Щоб підібрати оптимальний аерохокей з урахуванням вільного простору для здійснення маневрів (1-1,5 метра) нижче наведено таблицюЯкщо стоїть завдання настільний аерохокей купити для облаштування дитячої ігрової кімнати (комерційний варіант), то варто уважно поставитися до розміру приміщення, наявності поблизу розетки (якщо хокей працює від мережі), щоденним навантаженням.

Матеріал та покриття столу для аерохокею

Ігрове поле виготовляється з міцних та зносостійких матеріалів, таких як:


  • Ламінований МДФ - пресовані плити з дрібнодисперсної тирси, просочені антикорозійним клеючим складом;
  • Ламінований ДСП - технологія виробництва схожа з МДФ, тільки плити ДСП виготовляються з більшої стружки (легші і менш міцні);
  • Метал – покривається пвх-плівкою або спеціальною фарбою.


Накладки на кути столу в деяких моделях виконані із силікону чи пластику. Особливо прагматичним рішенням стане купити аерохокей із захистом кутів для дітей молодшого віку.

Компресор

Настільний аерохокей може мати один або кілька компресорів. Вони необхідні для створення повітряної подушки, якою ковзає шайба. Якість повітроводу впливає на швидкість і плавність переміщення шайби. Для комерційних цілей краще віддати перевагу хокею з потужнішим компресором.

Ворота

Ворота знаходяться по обидва боки поля та позначені кольоровою розміткою. При попаданні шайби у ворота вона опускається в лунку. Деякі моделі хокею оснащені системою регулювання воріт шириною Goal Flex для підвищення складності гри та тренування техніки, інші мають набір шайб різного діаметру. Звичайно, на такий аерохокей ціна буде вищою, зате можна самостійно визначати рівень складності гри.

Індикатор голів

Призначений для фіксації набраних балів. Лічильник голів може бути механічним та електронним. Перевага другого перед першим полягає в тому, що система автоматично фіксує набрані окуляри та виводить їх на табло. Гравці при цьому максимально занурені в гру та не відволікаються на сторонні завдання. Ціна на аерохокей з електронним табло вища, ніж із ручним лічильником.


Зверніть увагу: наявність електроніки (електролічильник, турбонаддув, світлові та звукові ефекти вимагають живлення від мережі 220V або використання батарейок типу АА або ААА).

Опори

У найменших аерохокеїв конструкція може бути складною або взагалі не мати опори. Решта моделей має монолітну конструкцію зі стійками. Висота опор може бути фіксованою, але також поширені моделі та регулювання висоти. Дитячий повітряний хокей можна купити висотою всього до 30 см, дорослий - до 80-90 см.


Від якості матеріалів, що використовуються у виробництві опори, залежить стійкість усієї конструкції та її безпека. Краще віддати перевагу МДФ з ударостійким покриттям, металу або міцному пластику.

Атрибути для гри в аерохокей

У стандартній комплектації йде 1 шайба та 2 біти, у розширеній комплектації 2 шайби та 4 біти. Шайба є плоским диском з лексану (спеціальний пластик). Діаметр шайби залежить від розміру столу та воріт. Біти мають спеціальний тримач із захисним обідком (для мінімізації ризику травмування пальців), а також м'яку робочу поверхню, яка запобігає утворенню подряпин на ігровому полі.


Комерційний аерохокей може бути самостійно укомплектований приймачем для купюр або жетонів.

Настільний хокей для дітей

Аерохокей дитячий, як правило, більш легкий за вагою, має менше ігрове поле і нижчу висоту столу (або регульовану). Колірна гама стійок, бортиків і стільниці яскравіша, як і розмітка ігрового поля. З одного боку він виглядає комфортнішим для дитини, з іншого боку залишаються питання безпеки. Наша рекомендація – вибирайте стіл для аерохокею, вага якого перевищує 30 кг. Занадто легкі хокеї можуть не витримати активності дитини та стануть хиткими.

Спецефекти та додаткові столи

Підсвічування та звуковий супровід роблять гру більш яскравою та динамічною, проте даний функціонал є не у всіх хокеях (переважно, у комерційних моделей).


Універсальним вважається аерохокей, купити який можна в наборі з додатковими ігровими полями та атрибутами (теніс, більярд, настільний футбол). Зміна ігрового столу відбувається вручну та не викликає складності (за допомогою спеціальних фіксаторів). Таким чином гра легко трансформується з однієї в іншу та робить дозвілля максимально різноманітним для будь-якої компанії гравців.


Вибрати найкращий аерохокей, купити та отримати його з доставкою за адресою або на найближче поштове відділення можна у нашому магазині прямо зараз. Якщо виникнуть труднощі з вибором чи оформленням замовлення - звертайтесь до наших менеджерів через зворотну форму зв'язку або за телефонами, вказаними у шапці.