(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Орбітрек у кредит

Ви вирішили купити собі орбітрек, вибрали вподобану модель, але раптом виявили, що у вас немає в наявності необхідної суми або вона присутня не в повному обсязі? Зараз це не проблема, адже в нашому магазині ви можете вільно придбати товар в кредит!

Орбітрекі в кредит - це швидко, зручно і до того ж вигідно!

Вам більше не потрібно чекати, поки у вас з'явиться сума, необхідна для придбання улюбленого тренажера, вам не доведеться брати в борг у друзів і знайомих, адже ми цінуємо і піклуємося про кожного нашого клієнта, а тому, крім якісного спортивного інвентарю, готові запропонувати вам широкий спектр вигідних послуг. Вам достатньо оформити кредит на сайті нашого магазину Orbitreki, і незабаром ви зможете насолоджуватися заняттями на своєму новому агрегаті.

 
девушка на орбитреке

Еліптичні тренажери в кредит - що для цього потрібно?

Кредит - багатьох лякає тільки це, але з нами ви можете бути спокійні, ми зробимо процес його оформлення максимально простим, зручним і зрозумілим для вас. Так що ж від вас вимагається? По-перше, вам необхідно вибрати модель цікавить вас еліптичного тренажера, і ви можете розраховувати на більш ніж детальний і докладний рада по кожному орбітреку, представленому на нашому сайті. По-друге, коли вибір зроблений, і ви визначилися з варіантом, який максимально відповідає всім вашим потребам і побажанням, вам залишається тільки витратити кілька хвилин на подачу заявки на цікавить вас орбітрек, що, погодьтеся, зовсім не складно. Потім протягом 15 хвилин з Вами зв'яжуться представники нашого кредитного відділу для більш повної і детальної консультації щодо даної послуги. Після цього можна сміливо приступати до підписання договору, згідно з яким ви отримаєте бажаний еліптичний тренажер. Крім того, просимо вас звернути увагу на те, що обраний вами орбітрек буде зарезервований на термін 3 дні, після дзвінка нашого фахівця з кредитування, під час якого вам потрібно буде прийняти рішення про підписання договору.

 

Купити орбітрек в кредит? – Ласкаво просимо до магазину Orbitreki.com.ua

Хотілося б відзначити, що наш магазин, не менше клієнтів, зацікавлений в оперативності і своєчасності надання заявлених товарів і послуг, тому ви можете надійно розраховувати на отримання обраного вами орбітрека, відразу після підписання кредитного договору. Також поспішаємо вас запевнити, що ми діємо в повній відповідності до законодавства України, а всі представлені вашій увазі еліптичні тренажери і орбітреки підпадають під дію закону «Про захист прав споживачів», а, отже, якщо вас з якихось причин не влаштує придбаний тренажер, ви можете абсолютно вільно повернути або обміняти його протягом 14 днів з моменту покупки при дотриманні єдиної умови:  Цілісність упаковки і товарний вигляд орбітрека не повинні бути порушені. 

Купуйте еліптичні тренажери в кредит в нашому інтернет-магазині Orbitreki, і ви не переплатите жодної копійки, адже тільки у нас сума кредиту точно дорівнює вартості обраного вами орбітрека, без відсотків, комісій і доплат. Щоб замовити зворотний дзвінок і більш детальну інформацію, перейдіть на
 контактну сторінку  нашого магазину.


Банки та кредитні організації з якими ми співпрацюємо: