(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Як вибрати орбітрек для дому?

Згідно з відгуками численних користувачів, досягти результатів від занять з орбітреком можна, навіть не вдаючись до дієт. Основний ефект від роботи з тренажером проявляється у якісному зниженні жирової маси та збільшенні маси м'язової.

Одна з важливих умов досягнення бажаного – правильний вибір тренажера. Ми вивчили думки багатьох власників орбітреку у тому, щоб визначити параметри адекватного вибору орбітрека. Це питання потребує особливої уваги тому, що технічні параметри тренажерів для спортзалу і для дому можуть відрізнятися, і для придбання відповідного товару слід уважно розглянути багато характеристик.

Орбітрек - цееліптичний тренажернового покоління. Він відноситься до тренажерів так званої циклічної активності, при якій вправа виконується повторно протягом певного відрізка часу. Заняття із цим тренажером провокує прискорений серцевий ритм, розвиває серцевий м'яз. Оскільки під час занять також частішає дихання, тренажер позитивно впливає працювати легень. Завдяки цьому збільшується кількість кисню у легенях, регенеруються клітини організму. Вправа збільшує струм лімфи, яка є природною «очисною»рідиною нашого організму. Також збільшується кількість серотоніну в тілі – гормону, який відповідає за здорове функціонування організму та гарний настрій. Серотонін бореться зі стресами, психічною напругою, депресивними станами. Щоб Орбітрек приносив бажану користь, необхідно відповідально поставитися до його вибору. Насамперед, варто врахувати систему розподілу навантажень, вагу маховика та потужність. Саме ці показники є первинно важливими визначення класу тренажера.

Основні три види орбітреків, залежно від основного джерела енергії, це 1) механічні, 2) магнітні та 3) електромагнітні. Механічні моделі надає руху маховик, найбільш досконалою з технічної точки зору є електромагнітні орбітреки. Роботі такого тренажера супроводжує комп'ютер, що максимально точно і якісно контролює процес тренування.
 Якщо орбітрек має спеціальну тренувальну програму, можна віддати перевагу при необхідності поступового збільшення навантажень без ризику отримати надмірні болі в м'язах або травми. 
Від ваги маховика в орбітреці залежить сила і плавність оборотів. Чим вище цей показник, тим більше плавно працює тренажер, а Ви не ризикуєте збитися з ритму або отримати травму.
Окрім технічних характеристик, помітну роль відіграє дизайн тренажера, який може стати частиною домашнього інтер'єру завдяки великому вибору кольорів та ергономічності. Габарити орбітрека теж відрізняються, тому його вибір залежить і від розмірів приміщення, в якому Ви займатиметеся. Додатковою перевагою може бути наявність коліщаток, що забезпечують тренажеру мобільність. Дослідження показують, що правильно підібраний орбітрек допомагає спалити до 820 калорій на годину. До речі, різкі навантаження, «ударні» заняття зорбітреком відповідають ефективності тривалим заняттям. Тобто за два 30-хвилинні сети вранці та ввечері ви спалите ті ж 820 калорій, що за безперервну годину занять.

Вибравши ідеально підходящийорбітрек для дому, пам'ятайте, що його ефективність безпосередньо залежить від регулярності використання та поступового збільшення навантаження.