(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Складання орбітрека або як зібрати орбітрек?

Мабуть, наявністю тренажера вдома сьогодні навряд чи когось здивуєш. Люди все частіше стали дбати про своє здоров'я та хорошу фігуру, тому тренажери міцно увійшли до нашого життя. В принципі, в цьому немає нічого дивного чи дивовижного, тому що вартість хорошого тренажера часом невисока і плюс до всього це надзвичайно зручно.

Не треба купувати абонемент у тренажерний зал, бо його можна зробити самому. Як би там не було, але Ви погодитеся, що наявність тренажера значно полегшує життя та турботу про себе. Особливою популярністю зараз користуютьсяорбітреки, які дозволяють втрачати вагу швидше та розробляти практично всі м'язи. При покупці такого орбітрека варто враховувати різні критерії та обов'язково впевнитись, що в комплект входять усі необхідні деталі. Це необхідно для того, щоб легко та швидко зібрати орбітрек. Адже Ви купуєте його в розібраному вигляді, а це означає, що доведеться деякий час приділити складання Вашого тренажера.

Незважаючи на різні питання щодо того, наскільки складно зібрати орбітрек будинку, його складання дійсно не викличе у Вас проблем, якщо слідувати покроковій інструкції. Який би орбітрек Ви не обрали, складання буде в будь-якому випадку однаковим. Звичайний комплект складається з безлічі деталей. Так, практично кожен орбітрек має:

- Коліщатка;
- основа;
- Основну стійку;
- Передню та задню ніжку;
- кожухи основної стійки;
- Стійки гойдання та інше.
Крім цього, в комплект обов'язково повинні входити гайки та гвинти. Якщо всі деталі є, тоді Ви можете сміливо приступати до складання.

Перед початком збирання Вам слід розкласти всі деталі перед собою. Таким чином Ви переконаєтесь у наявності всього необхідного. Найкраще, якщо з Вами буде друга людина, яка допоможе Вам у цій справі. Для початку варто приступити до встановлення головного стабілізатора до переднього утримувача головного корпусу. Все це обов'язково потрібно скріпити болтами, гайкою та шайбою. Тоді конструкція вийде справді міцною. Так само слід приєднати задній стабілізатор. Далі деякі виробники радять витягнути всі гайки, шайби та болти з трубки головного корпусу, щоб приєднати дроти датчиків. Як тільки Ви це зробите, Вам потрібно буде вставити передню стійку в трубку і закріпити конструкцію необхідними деталями. Після того, як закінчите з передньою стійкою, Вам слід взятися за встановлення поручнів. Тут потрібно бути особливо уважними, тому що закріплення поручнів вимагатиме більшого часу та безлічі деталей. Як тільки Ви впораєтеся з усіма цими деталями, можете прикріплюватипоручні до власників. Для того щоб встановити електронний монітор наорбітрек для дому, Вам знадобиться спеціальний кабель, з яким Ви і далі працюватимете. Монітор слід вставляти у рульову стійку. Обов'язково простежте, щоб усі кабелі були заправлені у стійку орбітрека, але щоб вони в жодному разі не були затиснуті. Закріпіть монітор болтами та перевірте комп'ютер.

Якщо все правильно працює, значить, можна приступити до деталей, що залишилися, наприклад, встановлення керма, коліщатків або навантаження. Як тільки все буде зроблено, Ви сміливо можете випробувати його і вже через якийсь час отримувати задоволення від занять на орбітреці.