(093) 125 22 77

(095)254-22-77

(098)732-33-55

(095) 254 22 77

Режим роботи

Понеділок п'ятниця: 900 - 2000

Субота: 1000 - 1600

Неділя: вихідний

Механічний орбітрек і все про них

У сучасному світі все більше людей замислюються про своє фізичне здоров'я, намагаючись підтримувати форму різними тренуваннями та дієтами. І особливо популярним стає тренажер орбітрек, який підходить як для інтенсивних тренувань, так і для реабілітаційних програм. З його допомогою Ви легко можете скинути зайві кілограми і привести своє тіло в ідеальний стан. Також тренажер використовується для проведення лікувальної фізкультури. Орбітрекможна встановлювати як в тренажерних залах, так і вдома, що дозволить займатися тренуваннями в зручний час. На сучасному ринку існує досить велика різноманітність орбітреків, які відрізняються між собою за різними параметрами. Особливо тренажери можна поділити на групи за способом надання навантаження на педалі: механічні або магнітні. Сьогодні ми розглянемомеханічні орбітреки, які є доступними та ефективними тренажерами для кожного.

Механічний орбітрек відрізняється простотою використання. Його принцип роботи в чомусь схожий на звичайний велосипед. На маховик тренажера надягає ремінь, через який на педалі передаються зусилля. Примітно, що спортсмен може самостійно регулювати навантаження на педалі, використовуючи ручку на панелі. Перевагою такого тренажера перед іншими є те, що він є повністю незалежним від мережі електроживлення.

Також апарат зручний у роботі, з його функціями досить легко розібратись. Окремо варто сказати про компактність тренажера – якщо Ви його не використовуєте, апарат легко можна скласти та сховати у шафі чи коморі. У розкладеному стані він також не займає багато місця. Безперечним плюсом механічного орбітрека є його дешевизна. Вам не доведеться витрачатися на тренажер, а за його допомогою Ви зможете швидко схуднути чи відновитись. Хоча механічний тренажер є одним із найдоступніших і дозволяє ефективно тренувати м'язи, він має і негативні сторони. Так, за допомогою механічної системи опору неможливо досягти плавності ходу, тому м'язи досить швидко втомлюватимуться. Крім цього, такий орбітрек дуже галасливий, що також не сприяє комфортним заняттям. Ремінь орбітрека не є довговічним, через певні проміжки часу його потрібно буде міняти. Інакше ремінь не виконуватиме своїх функцій, а заняття виявляться простомукою.

Механічний орбітрек ідеально підходить для реабілітаційних занять, тренувань у домашніх умовах або у спортклубах. Завдяки своїй невисокій ціні він є доступним для користувачів. Він не вимагає установки біля мережі електроживлення, що також дозволяє використовувати його в будь-яких умовах та з економією. Але при використанні такого тренажера доведеться змиритися з його галасливою роботою та швидкою зношуваністю ременя.