Як вибрати орбітрек чи який орбітрек краще?
Як вибрати орбітрек чи який орбітрек краще?
Орбітрек – еліптичний тренажер, робота на якому допомагає опрацьовувати всі групи м'язів. Це найбільш популярне та затребуване споживачами спортивне обладнання. Причина попиту на еліпсоїди проста – ці тренажери по праву можна назвати універсальними та багатофункціональними. Заняття на орбітреці рекомендує більшість фітнес-тренерів. Це тренажери з максимальною ефективністю роботи, що підтверджена всіма користувачами.Якщо встановити тренажер вдома, можна отримати унікальну можливість тренуватися в будь-який зручний час незалежно від графік роботи спортзалу та інших нюансів. Підтримуйте себе у хорошій фізичній формі, зміцнюйте здоров'я та позбавляйтеся нудьги.
Перший крок на шляху до спортивних успіхів – покупка орбітрека. І зробити його слід не в магазині, а в інформаційному потоці. Уважно вивчіть особливості різних моделей обладнання та виберіть найбільш актуальну для вирішення поставлених фітнес-завдань. Який орбітрек вибрати?
На даний момент різноманітні магазини спортивного обладнання пропонує широкий вибір орбітреків від різних виробників. За своєю суттю практично всі орбітреки мають величезні переваги в порівнянні з іншими тренажерами, тому вибір того чи іншого орбітрека залежить тільки від вас.
Критерії вибору орбітрека для дому
На що звертати увагу припідборі еліптичного тренажера для дому? Багато виробників намагаються залучити клієнтів не насиченим функціоналом інвентарю, а його модним дизайном чи зниженою ціною. На жаль, дуже часто низький цінник нерозривно пов'язаний із недостатньою якістю еліпсоїда. Ще одна причина зниження вартості – мінімальні функціональні можливості обладнання.Будьте уважні і не поспішайте з вибором. Врахуйте такі важливі моменти:система навантажувального опору; габарити тренажера; вартість.Тип системи опору навантаження безпосередньо впливає на комфорт і зручність тренувань. Габарити тренажера варто підбирати індивідуально з урахуванням параметрів місця, де буде розміщений орбітрек. Якщо місця у Вас більше ніж достатньо, тоді сміливо можете віддати перевагу великому тренажеру. Якщо Ви не можете похвалитися наявністю значного вільного місця, зверніть увагу на більш маленькі моделі.Якість деталей також має важливе значення. При покупці більш дешевих варіантів орбітрека Ви можете зіткнутися з тим, що не вистачатиме деяких деталей, у разі чого Вам доведеться додатково купувати їх. Також велика ймовірність того, що неякісний матеріал орбітрека видаватиме гучні та неприємні звуки. Якщо Ви не бажаєте створювати в будинку додатковий шум, тоді варто врахувати і цей критерій.Багато людей наголошують на тому, що велике значення має вага маховика. Вважається, що чим більше маховик, тим приємнішими будуть Ваші заняття на орбітреці. Що ж до навантаження, то перед Вами може постати питання, яке навантаження краще — електронне чи механічне. Що стосується останнього, то Вам доведеться переважно все робити самим. У першому випадку орбітрек все зможе зробити за Вас. Мабуть, останнім критерієм вибору, звісно, є ціна.Але тут все залежить лише від Вас. Якщо Ви можете дозволити собі дорожчий орбітрек, то отримаєте більше ніж просто тренажер. Але й бюджетні моделі також не відстають від своїх дорогих аналогів. Як би там не було, але при покупці орбітрека варто врахувати всі ці критерії, щоб у жодному разі не помилитися у своєму виборі.Розглянемо докладніше всі важливі нюанси вибору орбітрек і спробуємо визначити, яка з моделей краща і чи є єдино вірним для всіх користувачів варіантом орбітрека.Типи та види орбітреків
Класифікацію орбітреків проводять за кількома критеріями. Найважливіший із них, як згадувалося - тип навантаження. За цим параметром виділяють такі види тренажерів:Механічні - рухаються самим спортсменом, незалежні від джерела харчування. Як правило, мають компактні розміри та коштують недорого. Процес регулювання навантаження є досить складним і створює незручності. У більшості випадків працюють шумно і не можуть похвалитися великою кількістю функцій. Магнітні – тренажери середньої категорії як за комфортом, так і за ціною. Мають плавність і безшумність ходу, дають можливість легко регулювати навантаження. Функціонал та кількість програм у більшості моделейЕлектромагнітні - найпоширеніший і затребуваний вид орбітреків. Має низку переваг, серед яких безшумність роботи, плавність ходу, розширений функціонал. Оснащені сучасними бортовими комп'ютерами, що спрощує експлуатацію обладнання. Аеромагнітні - працюють без підключення до електромережі завдяки наявності генератора та акумулятора. Зручні та практичні, оснащені надійними комп'ютерними пристроями.Серед усіх перелічених варіантів орбітреків безперечним лідером є електромагнітна модель. Хорошим конкурентом такому орбітреку є і його аеромагнітний аналог, але вартість другого значно вища. Серед переваг аеромагнітних пристроїв виділяють енергетичну незалежність, мобільність, відмінну швидкість роботи, відсутність тертя деталей. Якщо бюджет дозволяє – сміливо купуйте такі високотехнологічні рішення. А якщо питання доступності ціни для вас важливе – електромагнітний орбітрек стане найкращим вибором.
Класифікація за типом конструкції
У більшості орбітреків конструкційні відмінності незначні. Але є важливий момент - тип та розташування маховика. Це велике “колесо” – справжнє серце тренажера. Саме його параметрів залежить ваш спортивний результат.Еліпсоїд із заднім розташуванням маховика вважаються класикою. Вони відрізняються довшим ходом педалей і гарною плавністю ходу. Рукоятки тренажерів із заднім розміщенням маховика з'єднані з педалями, за рахунок чого конструкція менше страждає від тертя.Еліптичні тренажери з переднім приводом характеризуються розташуванням махового колеса попереду спортсмена. У таких випадках вага обладнання зміщена вперед, що викликає його нестійкість при інтенсивній експлуатації. Нівелювати цей недолік допомагає встановлення більш важких маховиків, які компенсують вагу спортсмена.Вибираючи тренажер, зверніть увагу і на вагу маховика. Тяжкі махові колеса забезпечують плавність ходу орбітреків і гарантують відмінне навантаження. Їхні легкі аналоги не підходять для інтенсивних тренувань. Якщо ваша вага більша за середню - виберіть модель еліпсоїда з маховиком від 10 кг.